Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Służymy Państwu pomocą w sprzedaży, zakupie, wynajmie oraz dzierżawie nieruchomości, zapewniając kompleksowe usługi, takie jak:

  • weryfikacja stanu prawnego nieruchomości,
  • opracowanie dokumentacji fotograficznej i zamieszczenie ogłoszenia m. in. w ogólnodostępnej bazie naszego biura
  • wyszukanie dla Państwa klienta zainteresowanego ofertą,
  • przygotowanie niezbędnej dokumentacji i sporządzenie umów,
  • pomoc prawna,
  • dopilnowanie wszelkich kwestii formalnych,
  • pomoc w uzyskaniu kredytu, oparta na współpracy biura z bankami,
  • sfinalizowanie i podpisanie umowy,
  • ostateczna realizacja transakcji.

Zapewniamy dostęp do prowadzonej przez nas bazy nieruchomości. Mogą w niej Państwo w przystępny i intuicyjny sposób znaleźć mieszkania, domy, lokale, budynki, obiekty, działki, tereny komercyjne i przemysłowe, które aktualnie znajdują się w ofercie sprzedaży lub wynajmu. Dla Państwa komfortu współpracujemy również z szanowanymi kancelariami notarialnymi.

Dla nas to wielka radość, kiedy pomagamy Państwu kupić wymarzony dom, sprzedać nieruchomość z zyskiem czy też znaleźć odpowiednie miejsce na zlokalizowanie biura.

Umowa pośrednictwa

Umowa pośrednictwa to dla Państwa przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa. Chroni ona Państwa przed ewentualną nieuczciwością ze strony osób oglądających nieruchomość lub wystawiających ją na sprzedaż. Dbamy o to, żeby transakcja zakończyła się sukcesem i zyskiem dla Państwa. By zapewnić Państwu komfort obsługi, sumiennie załatwiamy w Państwa imieniu wszelkie formalności.

W umowie pośrednictwa zawieramy informacje dotyczące tożsamości osób zainteresowanych kupnem/sprzedażą nieruchomości, a także ich prawa własności. Nasze biuro posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej na wypadek szkód wyrządzonych w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. W ten sposób zapewniamy Państwu podwójne bezpieczeństwo i profesjonalizm. Nasze zaangażowanie przekłada się na Państwa spokój i pomyślne dla Państwa zakończenia transakcji.

Zapraszamy do współpracy

Biuro Stryjewski Nieruchomości oferuje kompleksową pomoc w sprzedaży, kupnie czy wynajmie nieruchomości. Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie i bezpieczeństwo transakcji. Działamy w Częstochowie i okolicy.

Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z naszych usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego lub kontaktu telefonicznego: 669 760 750.

ADRES

Stryjewski Nieruchomości
Krzysztof Stryjewski
al. Kościuszki 27 lok. 3
42-202 Częstochowa

KONTAKT

+34 333 04 66
669 760 750
biuro@stryjewski-nieruchomosci.pl

Jestem członkiem Śląskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych