O nas

O firmie

Biuro Stryjewski Nieruchomości powstało w 2007 r. w Częstochowie jako Biuro Rzeczoznawcy Majątkowego Krzysztofa Stryjewskiego. Od początku istnienia z naszych usług korzystało grono stałych Klientów, których liczba poszerzała się z każdym rokiem. Dzięki temu mogliśmy się rozwijać i rozszerzać zakres oferowanych usług. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wzbogaciliśmy ofertę o wycenę przedsiębiorstw, zarządzanie nieruchomościami, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, , a także obsługę kredytową. Tym samym, Biuro Rzeczoznawcy Majątkowego przekształciło się w Biuro Stryjewski Nieruchomości, świadczące kompleksowe usługi, z których mogą Państwo dziś korzystać. Zdobyta przez lata wiedza i doświadczenie pozwoliły zbudować dla Państwa markę Stryjewski Nieruchomości, a zaufanie jakim nas Państwo obdarzyli zapewniło nam wysoką pozycję wśród biur świadczących usługi w zakresie nieruchomości w naszym mieście i okolicy. Nagrodą za lata rzetelnej codziennej pracy zespołu naszego biura są setki zadowolonych i powracających Klientów.

Nasz cel

Rynek nieruchomości to nasza pasja. Nieustanny rozwój, zdobywanie nowego doświadczenia i wiedzy w tym zakresie są możliwe dzięki naszym klientom. To ich zadowolenie, zaufanie, jakim nas obdarzają, dobra opinia, jaką nam wystawiają, a także napływające zlecenia, pomagają nam tworzyć profesjonalną markę na rynku nieruchomości. To dla nas powód do wielkiej satysfakcji, nieustannie motywujący do ciągłej dbałości o jakość usług. Każdego z Państwa traktujemy w sposób szczególny, stawiając na pierwszym miejscu Państwa dobro. W pracy kierujemy się etyką, przykładając wielką wagę do poufności. Staramy się również zapewnić Państwu przyjazną atmosferę we wnętrzu naszego biura, które mieści się na I piętrze kamienicy przy ul. Kościuszki 27, w lokalu nr 3. Cieszy nas, kiedy chcecie Państwo do nas wracać i stajecie się naszymi stałymi klientami.

Krzysztof Stryjewski

Właścicielem biura jest dyplomowany rzeczoznawca majątkowy z uprawnieniami biegłego sądowego – Krzysztof Stryjewski (nr 4598), który posiada wszechstronną wiedzę o rynku nieruchomości oraz standardach wykonywania wyceny nieruchomości. Jego gruntowne wykształcenie kierunkowe, zdobywane przez lata doświadczenie, nieustanna chęć rozwoju i pasja sprawiły, że teraz mogą Państwo korzystać z szerokiego wachlarza usług oferowanych w naszym biurze.

Krzysztof Stryjewski Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie w zakresie wycen przedsiębiorstw.  Wieloletnim biegłym sądowym w zakresie szacowania nieruchomości przy Sądzie Okręgowym w Częstochowie oraz biegłym skarbowym w zakresie szacowania praw majątkowych przy Krajowej Izbie Administracji Skarbowej w Katowicach.

Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z naszych usług, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego lub bezpośredniego kontaktu telefonicznego: 669 760 750.

ADRES

Stryjewski Nieruchomości
Krzysztof Stryjewski
al. Kościuszki 27 lok. 3
42-202 Częstochowa

KONTAKT

+34 333 04 66
669 760 750
biuro@stryjewski-nieruchomosci.pl

Jestem członkiem Śląskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych