Konsulting

Konsulting – rynek nieruchomości

Bezstronne porady i opinie osób, które na co dzień poruszają się w zagadnieniach rządzących rynkiem nieruchomości bywają bezcenne podczas podejmowania tak ważnych decyzji jak kupno czy sprzedaż mieszkania. Dlatego podczas realizacji zleceń związanych z wyceną nieruchomości oferujemy Państwu również usługi konsultingowe.

Rzeczoznawca majątkowy, który szacuje wartość Państwa nieruchomości dla celów uzyskania kredytu hipotecznego, dostarcza wtedy dane, które będą mogli Państwo wykorzystać przy określeniu warunków kredytu. Udziela informacji na temat szacunkowej kwoty podatku, możliwych ulg, informuje o obowiązkach związanych z daną nieruchomością.

Nasi doradcy pomogą Państwu uzyskać najlepsze warunki kredytu, a także odpowiedzą na wszelkie pytania związane z Państwa możliwościami w tym zakresie. Podpowiemy, jakie dokumenty przygotować i jakich spodziewać się opłat.

Obrót nieruchomościami to nasza pasja. Mamy świadomość jak złożonym i skomplikowanym procesem może okazać się dla osób, które na co dzień się nim nie zajmują. Dzielimy się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, aby było Państwu łatwiej.

Konsulting – usługi biura Stryjewski Nieruchomości

Nasi doradcy dostarczają rzetelnych ocen i obiektywnych porad na temat:

  • zakupu i sprzedaży nieruchomości,
  • najmu nieruchomości,
  • dzierżawy nieruchomości,
  • użytkowania nieruchomości,
  • zarządzania nieruchomościami,
  • zagospodarowania przestrzennego,
  • wyceny nieruchomości,
  • ekspertyzy sądowej,
  • kwestii finansowych.

Swoje rady w ramach usług konsultingu zawsze popieramy faktami i ich rzetelną analizą. Dzięki temu mają Państwo pewność, że porada jest obiektywna i profesjonalna. Efektem usług konsultingowych jest lista lub raport, który podsumowuje rzeczowo fakty, dane, analizy i płynące z nich wnioski. Daje to Państwu możliwość późniejszego wykorzystania wniosków i porad rzeczoznawcy majątkowego.

Zapraszamy do kontaktu z doradcą

Nasi to wykwalifikowany zespół otwartych i chętnych do pomocy Ludzi. Wykonujemy swoją pracę sumiennie, dokładnie i nieustannie rozwijamy swoją wiedzę. Wieloletnie doświadczenie zawodowe pozwala nam świadczyć profesjonalne usługi konsultingowe i dopasować swoje działania do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Oferujemy Państwu obsługę najwyższej jakości i realizację zleceń w krótkich terminach. Świadczymy usługi na terenie Częstochowy i przyległych powiatów.

Zapraszamy do skorzystania z usług doradztwa i skonsultowania się z naszymi rzeczoznawcami majątkowymi. W tym celu mogą Państwo wypełnić formularz kontaktowy lub do nas zadzwonić. Nasz numer telefonu: 669 760 750.

Dodatkowa opieka

Zapewniamy Państwu profesjonalnego i zaangażowanego w powierzone Mu obowiązki zarządcę nieruchomości, a także opiekę doświadczonych firm prawniczych i inspektorów nadzoru. Dodatkowo oferujemy dostęp do usług sprawdzonych firm zajmujących się utrzymaniem porządku i obsługą techniczną. Posiadamy również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej na wypadek szkód wyrządzonych w związku z wykonywaniem czynności w zakresie zarządzania nieruchomościami.

Dzięki dodatkowej opiece mają Państwo możliwość obniżenia kosztów utrzymania nieruchomości. Oszczędzają Państwo na takich czynnościach, jak sprzątanie i wywóz nieczystości, ochrona, ubezpieczenia, konserwacja i remonty instalacji technicznych oraz przeglądy okresowe. 

Zapraszamy do współpracy

Biuro Stryjewski Nieruchomości oferuje Państwu kompleksową opiekę nad nieruchomością, a także dodatkowe usługi w tym zakresie, które przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa i obniżenia kosztów utrzymania. Działamy na terenie Częstochowy i przyległych powiatów.

Aby poznać więcej szczegółów i skorzystać z naszych usług zarządzania nieruchomościami, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego lub kontaktu telefonicznego: 669 760 750.

ADRES

Stryjewski Nieruchomości
Krzysztof Stryjewski
al. Kościuszki 27 lok. 3
42-202 Częstochowa

KONTAKT

+34 333 04 66
669 760 750
biuro@stryjewski-nieruchomosci.pl

Jestem członkiem Śląskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych